Darko.

W branzy dzialamy czynnie od 1995 roku, natomiast zdobyte przez ten okres doswiadczenie pozwala nam na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu swiadczonych uslug. Potwierdza to najistotniejszy dla Nas fakt - zadowolenie Klientow!

Wspolpracujemy z wiodacymi producentami polskiego rynku, co sprawia ze produkty dostepne w Naszej ofercie cechuje bardzo dobra jakosc i wytrzymalosc. Nasza specjalizacja jest montaz bram, okien i drzwi - wierzymy, ze z Nasza pomoca kazdy klient znajdzie produkt idealnie dostosowany do jego potrzeb. Misja Darko jest dolozenie wszelkich staran w zakresie doradztwa - jednym slowem, zadowolony Klient jest dla Nas najwieksza nagroda!

Firma „DARKO” funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku.Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwala nam idealnie dopasować ofertę do potrzeb Naszych Klientów, co przekłada się na wysoki poziom ich satysfakcji.

Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem drzwi wejściowych, bram oraz okien które cechuje bardzo dobra jakość wykonania. Posiadamy ogromny wachlarz produktów, wśród których zdecydowanie każdy znajdzie coś właściwego dla siebie.

Zapraszamy do współpracy!

NASI PARTNERZY